Web Paradise

Poradnik internetowy

WhatsApp Web – jak powinniśmy używać tego komunikatora na PC?

WhatsApp Web – jak powinniśmy używać tego komunikatora na PC?

Zapoznajmy się ze szczegółami

Każdy z nas zna WhatsApp Web. Jednak mało kto wie, że można z niego także korzystać w komputerze, a nie tylko na naszym telefonie komórkowym. Z WhatsAppa korzystają miliony użytkowników, jednak niedawno także posiadacze stacjonarnych komputerów mogą z niego korzystać. W tej sytuacji jest to WhatsApp Web.

W metod tradycyjnych komunikacji takich jak SMS-y czy też dzwonienie korzystamy w zasadzie coraz rzadziej. Wszystko tak naprawdę za sprawą komunikatorów internetowych, które nie dość, że pozwalają nam na błyskawiczną transmisję, to dodatkowo są o wiele tańszym rozwiązaniem, a niżeli to, co oferują wciąż nam znani operatorzy komórkowy. Mimo tego, że na rynku istnieje całe mnóstwo aplikacji jak i także programów tego typu, to od dawna liderem niekwestionowanym jest właśnie nasz tytułowy WhatsApp. Wykupiony już na początku 2014 roku właśnie przez Facebooka, z każdym miesiącem w zasadzie przyciąga kolejne tysiące użytkowników.

W zasadzie to nie od dawna liczba ta nie ogranicza się jednie do osób, które korzystają z mobilnych urządzeń. Dosłownie kilka miesięcy temu twórcy aplikacji uruchomili wersję przeglądarkową komunikatora. Tym samym umożliwiają osobom chętnym na dzwonienie oraz wysyłanie bezproblemowe wiadomości bez konieczności odrywania się od swojego komputera. Warto na spokojnie bliżej się przyjrzeć funkcjom tego programu. Na pewno nam się spodoba i kto wie czy nie będziemy regularnie korzystać.

 

Ile trzeba zapłacić za dostęp do filmów i serialni na HBO GO?
Poprzedni wpis Ile trzeba zapłacić za dostęp do filmów i serialni na HBO GO?
Przydatne umiejętności: Usuwanie tła z obrazka
Następny wpis Przydatne umiejętności: Usuwanie tła z obrazka