Web Paradise

Poradnik internetowy

Najbardziej klasyczne filmy i seriale w PolsatboxGo

Prawie w każdym mieszkaniu jest jeden telewizor. W wielu przypadkach oznacza to walkę o pilota, zwłaszcza kiedy poszczególni domownicy mają inne zainteresowania i w tym samym czasie chcą oglądać inne pozycje. Istnieje jednak rozwiązanie tego problemu, to platforma PolsatBoxGo, która od 1 września zastąpiła Iplę.

Setki filmów w twoim zasięgu

Serwis umożliwia nam dostęp nie tylko do kanałów telewizyjnych, ale też do olbrzymich bibliotek zawierających najnowsze premiery filmowe oraz serialowe, ale też pozycje ze światowej klasyki, które zyskały międzynarodowe uznanie. Co więcej, ponieważ dostęp do platformy jest możliwy za pośrednictwem telewizora Smart, a także laptopa, tabletu, komputera PC czy nawet smartfona lub konsoli do gier.

Co znajdziemy w ofercie? Przede wszystkim komedie, które powstały dzięki stacji Polsat. Jeśli wykupimy odpowiedni pakiet, to do naszej dyspozycji będą też klasyczne pozycje z oferty HBO czy Telewizji Polskiej. Oznacza to dostęp do tytułów nagrodzonych Oskarami i innymi nagrodami światowego jury.

PolsatBoxGo – nowoczesna telewizja internetowa

Największą zaletą, jaką ma PolsatBoxGo jest łatwość dostępu do ważnych wydarzeń. To jest plus dla tych, którzy oglądają programy informacyjne lub kanały z programami naukowymi, lub publicystycznymi.

Telewizja cyfrowa taka jak platforma Polsat, transmitowana kanałem internetowym w technologii IPTV, na wiele sposobów wygrywa z konkurencją — cyfrową telewizją naziemną, kablową i satelitarną. To telewizja interaktywna z obsługą funkcji wyświetlania programu telewizyjnego, wstrzymywania na chwilę nadawania telewizji i kontynuowania oglądania z przesunięciem czasowym, nagrywania wideo audycji itp.

Dostępność do PolsatBoxGo nie zależy od warunków miesięcznej taryfy operatora telewizyjnego i obszaru zamieszkania użytkownika. Możemy oglądać nasze ulubione programy, gdzie chcemy, kiedy chcemy i na czym chcemy. Sama opłata jest wnoszona raz na miesiąc i jeśli chcemy zrezygnować z subskrypcji oferty platformy Polsatu, wystarczy po prostu przestać płacić za usługi, co będzie oznaczać automatyczne odłączenie użytkownika od usługi.

Cyfrowa telewizja Polsatu wygrywa z telewizją analogową, oferując nam wysokiej jakości wideo w rozdzielczości HD i wielokanałowym dźwiękiem. Jedyne co musimy zrobić, to wybrać jeden z pakietów, który będzie dostosowany do naszych indywidualnych potrzeb. Pakiety są dostępne w cenie od 25 do 50 złotych. Można je też dowolnie łączyć lub rezygnować z poszczególnych pakietów, kiedy uznamy, że ich oferta nie pasuje do naszych oczekiwań.

“Spider Man 2” – lepsza wersja hitu
Poprzedni wpis “Spider Man 2” – lepsza wersja hitu
Prognoza dla astronomów w serwisie Twoja Pogoda
Następny wpis Prognoza dla astronomów w serwisie Twoja Pogoda