Web Paradise

Poradnik internetowy

Jak oglądać za darmo filmy w telewizji?

Jak oglądać za darmo filmy w telewizji?

Internet ma coraz większe znaczenie w naszym życiu. Dostarcza nam rozrywki, informacji i pozwala na kontaktowanie się z ludźmi z całego świata. Jednym z największych atutów są filmy za darmo, które udostępniane są na rozmaitych stronach. Jednak ich oglądanie na ekranie laptopa może być uciążliwe. Dlatego lepiej jest skorzystać z telewizora.

telewizor photo

Jak oglądać filmy online?

Na telewizorach LG Smart możesz oglądać nie tylko filmy, ale także programy telewizyjne, klipy, filmy z YouTube itp. Czego do tego potrzebujemy? Aby skonfigurować połączenie, musisz mieć:

 • Wi-Fi Smart TV
 • Smartfon na Androida lub Ios
 • Skonfigurowany punkt dostępowy lub router modemu Wi-Fi z dostępem do Internetu

Podłącz urządzenia do punktu dostępu Wi-Fi. Włącz telewizor, a następnie naciśnij Menu przycisku on na pilocie. Przejdź do „ Menu ” na karcie „ Sieć ” i wybierz „ Ustawienia sieci ”. Kliknij przycisk „ Start ”, a następnie wybierz typ połączenia sieciowego „ Bezprzewodowy ”, punkt dostępu „ ASHW ”, w moim przykładzie jest to ASHW, oczywiście masz inne, wprowadź hasło i po zakończeniu „ OK ”. Po udanym połączeniu kreator poinformuje cię, że połączenie internetowe zostało nawiązane, w przeciwnym razie zaoferuje ponowne uruchomienie punktu dostępu i sprawdzenie (powtórzenie) hasła!

Jeśli masz smartfona i chcesz go podłączyć do punktu dostępowego Wi-Fi, po prostu kliknij ikonę „ Połączenie Wi-Fi ”, a następnie wybierz żądaną sieć, potem wpisz „ Hasło ” i Kliknij „ Połącz ”. Poczekaj na komunikat połączenia, w przeciwnym razie uruchom ponownie smartfon i ponownie wprowadź hasło. I tak, podłączyłeś oba urządzenia, telewizor i smartfon do jednego punktu dostępowego z dostępem do Internetu.

Warto wspomnieć, że telewizja internetowa umożliwia nam oglądanie tego, czego chcemy o każdej porze dnia i nocy. Telewizja online dostarcza nam nie tylko filmy, ale również seriale czy nasze ulubione  programy.

Przydatne aplikacje w sieci

Współcześnie możemy też skorzystać z wygodnych aplikacji, które ułatwiają nam odtwarzanie programów bez względu na to, czy są to filmy za darmo online, czy wiadomości. W większości przypadków instalowanie aplikacji przebiega tak samo.

 • Włącz telewizor, a następnie naciśnij SMART przycisk on na pilocie.
 • Po uruchomieniu SMART HUB przejdź do sklepu z aplikacjami Samsung Apps, znajdź aplikację, która ci odpowiada, pobierz i zainstaluj, a następnie uruchom aplikację ze SMART HUB.

Pozostaje skonfigurować połączenie i zacząć z niego korzystać. Przed skonfigurowaniem aplikacji upewnij się, że oba urządzenia, telewizor i smartfon są podłączone do tego samego punktu dostępu, a aplikacja jest zainstalowana na obu urządzeniach. Zanim zaczniesz korzystać z aplikacji, musisz skonfigurować połączenie na obu urządzeniach, wprowadzając adres IP na telewizorze uzyskany z aplikacji na smartfonie.

 • Uruchom aplikację na smartfonie, a następnie naciśnij przycisk lub link, aby uzyskać bieżący adres IP *.
 • Teraz uruchom aplikację na telewizorze i za pomocą pilota i klawiszy „/ góra / dół / lewo / prawo / cyfry /” wprowadź adres IP otrzymany na smartfonie.
 • Po skonfigurowaniu połączenia ikona „Brak połączenia” zmienia się na „ Połączono ”.
 • Uruchom aplikację na smartfonie, skonfiguruj połączenie, a następnie wpisz adres strony internetowej w pasku wyszukiwania i kliknij przycisk „ Prześlij dalej ” (Enter) lub „ Wyszukaj w Internecie ”.
 • Przechodząc do strony, wybierz żądany film lub serię serii, klikając link lub zdjęcie.
 • Aby rozwinąć obraz do pełnego ekranu telewizora, naciśnij / Enter / Enter / OK /, do / Start / Pauza / Stop / Lewo / Prawo / użyj innych przycisków na pilocie.
Seans za pośrednictwem legalnych serwisów VOD
Poprzedni wpis Seans za pośrednictwem legalnych serwisów VOD
“Sami swoi” w zasięgu ręki
Następny wpis “Sami swoi” w zasięgu ręki