Web Paradise

Poradnik internetowy

Ile trzeba zapłacić za dostęp do filmów i serialni na HBO GO?

Ile trzeba zapłacić za dostęp do filmów i serialni na HBO GO?

W wyścigu o polskiego widza platform streamingowych jednym z faworytów jest HBO GO, które podbiło niejedno już serce za sprawą swoich superprodukcji, jak np. „Gra o tron”, „Czarnobyl” czy „Kompania braci”. Co sprawia, że platforma ta cieszy się wciąż rosnącą popularnością, a jej kolejne produkcje z góry gwarantują szeroką oglądalność?

Nowe spojrzenie na seriale

Za sprawą „Gry o tron” HBO dokonało czegoś niezwykłego. W bardzo krótkim czasie od premiery pierwszego sezonu (2011 rok) zmieniło się postrzeganie seriali. Dotychczas, mimo kilku naprawdę świetnych produkcji, raczej kojarzyły się one widzowi z niskobudżetowymi projektami z nieskończoną ilością odcinków. Rozmach, z jakim powstał sztandarowy serial platformy, całkowicie to odmienił, rozpoczynając na nie modę. Jednak to nie wszystko, gdyż jeśli chodzi o HBO GO cena jest szczególnie atrakcyjna i wyróżniająca się spośród konkurencji…

Ogromna biblioteka

Biorąc pod uwagę indywidualne wykupienie dostępu do HBO GO cena wynosi 24,90 zł. Nie jest więc wygórowana, zwłaszcza sprawdzając, co się za nią otrzymuje. Niezliczona ilość filmów (zupełnych nowości, jak i klasyków kina) oraz wcześniej wspomnianych seriali. Oferta jest na tyle zróżnicowana, że każdy powinien znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Od komedii przez kino akcji, sensację, thrillery, fantasy, sci-fi… jest tego bardzo dużo. Warto jednak zauważyć, że platforma ta (jak wszystkie inne) nie posiada praw do każdej wytwórni filmowej świata, przez co nie znajdzie się tam wszystkiego.

WhatsApp Web – jak powinniśmy używać tego komunikatora na PC?
Następny wpis WhatsApp Web – jak powinniśmy używać tego komunikatora na PC?